Zawsze do celu i na czas
RR LOGISTICS

RR Logistics jest prężnie rozwijającą się firmą w branży TSL. Naszą działalność rozpoczęliśmy od samego transportu, jednak wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, w tej chwili proponujemy wszelkie usługi około transportowe (spedycja, magazynowanie, transport, odprawy celne i wiele innych).

Gwarancja
Z nami sam zadecydujesz o cenie usługi, związanej jedynie z czasem, nigdy jakością realizacji!
Posiadamy własny, potężny tabor, jednak aby najlepiej sprostać Twoim potrzebom, korzystamy również z usług wielu zaufanych podwykonawców, którzy współpracują z nami od lat. Dzięki temu, możemy zrealizować nieograniczoną ilość zleceń jak i zaproponować różne rozwiązania transportowe.
Nasze usługi magazynowe opierają się głównie na outsourcingu, abyśmy mogli elastycznie dopasowywać do Waszych potrzeb. Nasza łączna powierzchnia magazynowa to ok 80 000 m2. Dzięki skoordynowanej pracy dbamy o Twoją firmę w każdej fazie wykonania powierzonego nam zadania.
Zatrudniamy jedynie doświadczonych i sprawdzonych kierowców, abyś miał pewność, że Twoje towary są w dobrych rękach na każdym etapie realizacji zlecenia.
Bezpieczeństwo

Dzięki wysokim wymaganiom, jakie stawiamy naszym pracownikom w kwestii obsługi klienta, a jednocześnie atmosferze sprzyjającej współpracy, udało nam się stworzyć zespół dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. W każdej chwili od momentu zlecenia usługi jest on do Twojej dyspozycji i odpowie na każde nurtujące Cie pytanie. Stoi za nami wiele lat zróżnicowanych doświadczeń w branży TSL. Potrafimy więc spojrzeć na powierzone nam zadania z różnych perspektyw – jesteśmy bowiem spedycją, firmą transportową oraz logistyczną w jednym.

Uważamy, że nasi klienci to profesjonaliści. Chcemy więc zaproponować Wam równie profesjonalną kontynuacje na etapie transportu abyśmy razem budowali Wasz wizerunek w branży. Dlaczego nie miałbyś spróbować oddać części swojej odpowiedzialności w dobre ręce? Nie pozwól, aby dogoniła Cie konkurencja, przekraczaj granice z RR Logistics.

Skontaktuj się z nami

TEL. +48 32 4453517

Jesteśmy do dyspozycji 24/h